Warsztaty 8 filarów mądrego życia

8 filarów mądrego życia to niezwykły warsztat łączący pracę warsztatową z sesjami coachingowymi. Wykorzystuje dokonania różnych nurtów psychologii i skuteczne techniki rozwoju osobistego. Wszystko po to, żebyś zdobył wiedzę i narzędzia umożliwiające Ci wprowadzanie świadomych, dobrych zmian do swojego życia, lepiej zrozumiał siebie i podjął działania zmierzające do zrealizowania tego, co dla Ciebie ważne. Szczęście to nie coś co się „ma”. Szczęście to mądre wybory i świadome działanie. 

Podróż, która da Ci więcej niż myślisz… 
Warsztaty 8 filarów mądrego życia
+ wyjątkowe wakacje w Hiszpanii (Torrevieja, Costa Blanca, 11 dni!)

Jeśli chcesz połączyć inspirującą pracę nad sobą z wypoczynkiem na piaszczystych plażach, zwiedzaniem hiszpańskich miasteczek, kąpielą w jeziorach solankowych i niesamowitym czasem spędzonym w gronie fantastycznych ludzi, wyrusz z nami do Hiszpanii na warsztaty 8 filarów mądrego życia. 

Warsztat 8 filarów mądrego życia jest dla Ciebie, jeśli chcesz: 
- lepiej poznać siebie,
- przyjrzeć się swoim wartościom, celom, wizji i rolom, które pełnisz w życiu prywatnym
 i zawodowym,
- lepiej definiować i realizować cele, motywować się, zarządzać swoją aktywnością tak, by jak najlepiej wykorzystać czas,
- poznać skuteczne narzędzia coachingowe, które będziesz mógł stosować po zakończeniu warsztatu, 
-  nauczyć się zadawać sobie i innym mocne, inspirujące pytania, poznać model myślenia pytaniami,
- rozpoznać swoje wewnętrzne „gremliny” i nauczyć się je poskramiać,
- zwiększyć swoją skuteczność w działaniu i poczuć, że Twoje działania są Twoim własnym, świadomym wyborem,
- wypracować system codziennych nawyków, które pozytywnie wpłyną na jakość Twojego życia,
- wypocząć na plaży i zwiedzić hiszpańskie wybrzeże Costa Blanca,
- poznać fantastycznych ludzi i udać się z nimi w podróż, jaką jest rozwój osobisty.

Wycieczki
W trakcie całego pobytu zajęcia odbywają się od 9:00 do 13:00. Popołudnia, jak również dwa pełne dni pozostają wolne. Uczestnicy mogą je wykorzystać tak, jak chcą, lub skorzystać z organizowanych przez nas wycieczek fakultatywnych. 

Nasze propozycje, to:
Okolice portu w Torrevieja – popołudniowa wycieczka do centrum Torrevieja. Plaże, restauracje, nadmorska promenada, molo. Najbardziej urokliwa część miasta. 
Cena: w cenie wyjazdu

Laguna Rosa – popołudniowa wycieczka nad niezwykłe solankowe, różowe jezioro. Wyporność pozwala leżeć bez ruchu na powierzchni i oddawać się leczniczym działaniom minerałów takich jak potas, wapń, magnez, siarkę, krzemionkę i inne. W tym samym miejscu istnieje też możliwość skorzystania ze zdrowotnych kąpieli błotnych. 
Cena: w cenie wyjazdu

Targ - dopołudniowa wycieczka na największy targ w okolicy. Świeże owoce, lokalne wędliny, sery, oliwa, gotowe dania na wynos, ale też ubrania, wyroby skórzane, obuwie i wszystko, czego dusza zapragnie. 
Cena: w cenie wyjazdu

Elche – urokliwe miasteczko słynące z niesłychanej ilości palm i egzotycznych roślin. Dla miłośników przyrody pozycja obowiązkowa. 
Cena: w cenie wyjazdu

Wyspa Tabarca – całodniowa wycieczka na niewielką wyspę Tabarca. Plaże, urokliwe stare miasto, ruiny murów obronnych, najlepsza paella w okolicy. Wody okalające wyspę to rezerwat marynistyczny, a więc doskonałe miejsce do oglądania podwodnego życia, z wielką ilością ryb, koralowców, krabów czy rozgwiazd. Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu do snorkelingu. 
Cena: 26 euro

Dodatkowo istnieje możliwość zorganizowania na miejscu wycieczki kajakowej połączonej ze snorkelingiem w najbardziej atrakcyjnych punktach (również w jaskini). Koszt: 25 euro. 

Guadalest i wodospady Fuentes del Algar – całodniowa wycieczka do górskiego miasteczka Guadalest ze wznoszącą się wśród skał twierdzą i zapierającymi dech widokami, połączona z kąpielą w wodospadach Fuentes del Algar. 
Cena: 90 euro

Na miejscu opiekę nad grupą obejmie Marzena Kowalczyk. W przypadku jakichkolwiek sugestii i pomysłów z Waszej strony, możemy zmieniać program wycieczek w zależności od Waszych preferencji i jechać tam, gdzie chcecie (w granicach rozsądku i możliwości czasowych :)

Opieka na miejscu
Rolę opiekuna grupy na miejscu będzie pełnić Marzena Kowalczyk. Będzie ona zarówno przewodnikiem w trakcie zorganizowanych wycieczek, jak również zadba o wszystko, czego możecie potrzebować w trakcie pobytu. Pomoże w zakupach, zorganizowaniu posiłku, zaprowadzi w ciekawe miejsca w okolicy. 


Posiłki
Cena nie obejmuje posiłków. Wolimy zostawić uczestnikom wolną rękę zarówno w kwestii pory jak i rodzaju posiłku. Okolica oferuje wiele możliwości:
- samodzielne gotowanie – w apartamentach znajdują się w pełni wyposażone kuchnie umożliwiające przygotowywanie samodzielnie posiłków. W okolicy liczne sklepy, supermarkety, targ z lokalnymi przysmakami. 
- zakup gotowych posiłków „na wynos” np. na targu w Torrevieja
- korzystanie z bogatej oferty gastronomicznej w odległości kilku minut spacerem od apartamentów– restauracje na plaży, kuchnia hiszpańska, europejska, azjatycka, fast food.
W przypadku gdybyście jednak życzyli sobie zapewnienie posiłków, istnieje możliwość skorzystania z firmy cateringowej. Prosimy o kontakt. 

Bilet lotniczy
Cena nie obejmuje biletu lotniczego. 

Sugerujemy zakup lotów linii Ryanair z Krakowa do Alicante. Pod rozkład lotów na tej trasie układamy harmonogram pobytu. Cena przelotu Kraków – Alicante waha się w przedziale 350 – 950 zł  w obie strony w zależności od polityki przewoźnika i terminu zakupu biletu. Chętnie pomożemy w zakupie biletu w najdogodniejszym cenowo okresie. 
Istnieje oczywiście możliwość dotarcia na miejsce z dowolnego innego lotniska. 

Czy mogę zabrać rodzinę?
Istnieje możliwość przyjazdu z osobami, które nie będą uczestniczyć w warsztacie. Istnieje również możliwość uczestniczenia tylko w warsztacie, a zorganizowania sobie pobytu na własną rękę. W obu przypadkach prosimy o kontakt – dawid@bcb-szkolenia.pl lub 503 024 749

Harmonogram wyjazdu
Jeśli chcesz otrzymać pełen harmonogram wyjazdu wraz z programem szkolenia napisz na dawid@bcb-szkolenia.pl

Opinie o poprzednich edycjach
Każdego roku z warsztatów „8 filarów mądrego życia” wyjeżdżają osoby pełne energii i świadomości tego, co zrobić, żeby żyło im się lepiej. Przeczytaj kilka opinii o dwóch ostatnich edycjach:

„ (…) dla mnie najcenniejsze było podczas ww. szkolenia uświadomienie sobie ogromnej siły potencjału wewnętrznego, który odpowiednio wykorzystany daje szanse na lepszą jakość życia w relacjach z innymi i w zgodzie ze sobą. Urzeka mnie też nieustannie ogromna wiedza i kultura osobista prowadzącego, który swoim zachowaniem uwiarygadnia autentyczność przekazu. Polecam szkolenie wszystkim (…)” – Urszula Żyżyńska

„Miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w szkoleniu Dawida, na które trafiłam z polecenia. 
Nie spodziewałam się takiego profesjonalizmu i zaangażowania ze strony prowadzącego, a największym zaskoczeniem była dla mnie niesamowicie serdeczna atmosfera panująca w grupie. Dawid dysponuje niebywałymi umiejętnościami i narzędziami, którymi się otwarcie dzieli za co mu bardzo dziękuję. Jego otwartość, niesamowita charyzma, bogata osobowość i przede wszystkim solidny warsztat tworzą jedną całość, którą przekazuje na szkoleniach. Jestem zafascynowana nauką, jaką niesie ze sobą każde szkolenie Dawida. Będę polecać każdemu!” – Natalia Paja
 
„Świadomość – Cel – Działanie (poprzednia nazwa warsztatu „8 filarów mądrego życia” – przyp. DB) to dla mnie PEREŁKA wśród warsztatów, w których uczestniczyłam. Wyjechałam z niego ze zmienionym myśleniem /celem/, że "gremlina" zaczynam oswajać i nie będę już tracić energii na to, by się go pozbyć. Bardzo pomogły mi metody pracy, struktura warsztatów i profesjonalne prowadzenie. Coaching pomógł dotrzeć do przekonań i rozpocząć ich zmianę. Metafory ułatwiły ponazywanie rzeczy /obszarów/ nienazwanych - tego co mnie blokowało. Planowanie i zarządzanie sobą w czasie dały odpowiedź na pytanie JAK tego dokonać? OD CZEGO zacząć? JAK RUSZYĆ z miejsca? Świadomość zasobów wzmocniła motywację i determinowała zmianę. W teczce, z którą wróciłam było wszystko, czego potrzebowałam. Zaczęłam DZIAŁAĆ.
Dziś z perspektywy czasu /po 1,5 roku/, gdy zaglądam do materiałów to widzę ogromną zmianę. I nawet jeśli wszystkie elementy nie dość szczegółowo zaplanowałam /nie wykonałam skrupulatnie wszystkich ćwiczeń/ to i tak praca włożona w zmianę przekonań i nawyków bardzo procentuje i promieniuje na wszystkie obszary mojego życia.
TO WSPANIAŁE UCZUCIE - W KOŃCU ZAWALCZYĆ O SIEBIE :D” – Monika Kalinowska

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu:
Dawid Bałutowski - dawid@bcb-szkolenia.pl, 503 024 749

Zafunduj sobie coś wyjątkowego!
Wyrusz z nami w podróż do Hiszpanii i w głąb siebie!

Terminy

20-09-2019 - 30-09-2019

Miejsce

Torrevieja, Hiszpania, Costa Blanca

Torrevieja to nadmorskie miasteczko słynące z różowych jeziorek solankowych, niezwykłych krajobrazów, piaszczystych plaż i dobrej kuchni.

Cena

4800 zł
Uwaga zniżka first minute!
W przypadku zapisu do 31 marca 2019 roku cena warsztatów to 4300 zł ! + bilet lotniczy – z Krakowa do Alicante latają tanie linie Ryanair. W zależności od terminu zakupu biletów ich ceny wahają się między 350 zł a 950 zł w obie strony. Pomożemy w zakupie biletu po najniższych możliwych cenach.
Cena obejmuje:
- udział w 40- godzinnych warsztatach „8 filarów mądrego życia”
- noclegi w komfortowych apartamentach blisko plaży w pokojach dwuosobowych
- materiały szkoleniowe, zaświadczenia o uczestnictwie
- transfer z lotniska
- wybrane wycieczki fakultatywne (centrum Torrevieja, Laguna Rosa, targ, Elche)
- opiekę rezydenta na miejscu
- ubezpieczenie kosztów leczenia i NNW

Nocleg

Uczestnicy będą zakwaterowani w dwuosobowych pokojach, w wygodnych, klimatyzowanych apartamentach z dostępem do basenu, nieopodal plaży La Mata.

Zapisy i informacje organizacyjne

Ilość miejsc jest ograniczona. O zapewnieniu miejsca decyduje kolejność dokonania przedpłaty.
W przypadku dokonania zapisu do 30 marca 2019 roku oferujemy 500 zł zniżki.

Zapraszamy do kontaktu: Dawid Bałutowski - dawid@bcb-szkolenia.pl, 503 024 749