Warsztaty Świadomość-Cel-Działanie w słonecznej Hiszpanii

Poznaj siebie, poznaj Hiszpanię, poznaj fantastycznych ludzi.
Warsztaty Świadomość – Cel – Działanie w Torrevieja (Hiszpania, Costa Blanca)

Jeśli chcesz połączyć inspirujący i wartościowy warsztat pracy nad sobą z wypoczynkiem na piaszczystych plażach, zwiedzaniem hiszpańskich miasteczek, kąpielą w jeziorach solankowych i niesamowitym czasem spędzonym w gronie fantastycznych ludzi, wyrusz z nami do Hiszpanii na warsztaty Świadomość – Cel – Działanie.

Czym jest warsztat Świadomość – Cel – Działanie?

Ś – C – D to przyjrzenie się najważniejszym obszarom naszego życia, takim jak wartości, cele, przekonania, czy zasoby, abyś mógł stworzyć wizję realnej i dobrej dla siebie przyszłości i zdobył wiedzę, jak ją realizować w codziennym życiu. Łączy najlepsze metody warsztatowe z podejściem psychologicznym i technikami coachingowymi, żeby zapewnić maksimum skuteczności i przydatności. Dodatkowo otrzymujesz szereg skutecznych narzędzi, które umożliwią Ci pracę z tymi obszarami w dowolnym momencie swojego życia.

Warsztat Świadomość – Cel – Działanie jest dla Ciebie, jeśli chcesz:
- lepiej poznać siebie,
- przyjrzeć się swoim wartościom, celom, wizji i rolom, które pełnisz w życiu prywatnym
 i zawodowym,
- lepiej definiować i realizować cele, motywować się, zarządzać swoim czasem w  zgodzie ze swoimi wartościami i potrzebami,
- poznać skuteczne narzędzia coachingowe, które będziesz mógł stosować po zakończeniu warsztatu,
-  nauczyć się zadawać sobie i innym mocne, inspirujące pytania,
- rozpoznać swoje wewnętrzne „gremliny” i nauczyć się je poskramiać,
- zwiększyć swoją skuteczność w działaniu i poczuć, że Twoje działania są Twoim własnym, świadomym wyborem,
- poznać fantastycznych ludzi i udać się z nimi w podróż, jaką jest rozwój osobisty.

Wycieczki

W trakcie całego pobytu zajęcia odbywają się od 9:00 do 13:00. Popołudnia, jak również dwa pełne dni pozostają wolne. Uczestnicy mogą je wykorzystać tak, jak chcą, lub skorzystać z organizowanych przez nas wycieczek fakultatywnych.

Okolice portu w Torrevieja – popołudniowa wycieczka do centrum Torrevieja. Plaże, restauracje, nadmorska promenada, molo. Najbardziej urokliwa część miasta.
Cena: w cenie wyjazdu

Laguna Rosa – popołudniowa wycieczka nad niezwykłe solankowe, różowe jezioro. Wyporność pozwala leżeć bez ruchu na powierzchni i oddawać się leczniczym działaniom minerałów takich jak potas, wapń, magnez, siarkę, krzemionkę i inne. W tym samym miejscu istnieje też możliwość skorzystania ze zdrowotnych kąpieli błotnych.
Cena: w cenie wyjazdu

Targ - dopołudniowa wycieczka na największy targ w okolicy. Świeże owoce, lokalne wędliny, sery, oliwa, gotowe dania na wynos, ale też ubrania, wyroby skórzane, obuwie i wszystko, czego dusza zapragnie.
Cena: w cenie kursu

Wyspa Tabarca – całodniowa wycieczka na niewielką wyspę Tabarca. Plaże, urokliwe stare miasto, ruiny murów obronnych, najlepsza paella w okolicy. Wody okalające wyspę to rezerwat marynistyczny, a więc doskonałe miejsce do oglądania podwodnego życia, z wielką ilością ryb, koralowców, krabów czy rozgwiazd. Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu do snorkelingu.
Cena: 26 euro
Dodatkowo istnieje możliwość zorganizowania na miejscu wycieczki kajakowej połączonej ze snorkelingiem w najbardziej atrakcyjnych punktach (również w jaskini). Koszt: 25 euro.

Guadalest i wodospady Fuentes del Algar – całodniowa wycieczka do górskiego miasteczka Guadalest ze wznoszącą się wśród skał twierdzą i zapierającymi dech widokami, połączona z kąpielą w wodospadach Fuentes del Algar.
Cena: 90 euro

Opieka na miejscu

Rolę opiekuna grupy na miejscu będzie pełnić Marzena Kowalczyk. Będzie ona zarówno przewodnikiem w trakcie zorganizowanych wycieczek, jak również zadba o wszystko, czego możecie potrzebować w trakcie pobytu. Pomoże w zakupach, zorganizowaniu posiłku, zaprowadzi w ciekawe miejsca w okolicy.

Posiłki

Cena nie obejmuje posiłków. Wolimy zostawić uczestnikom wolną rękę zarówno w kwestii pory jak i rodzaju posiłku. Okolica oferuje wiele możliwości:
- samodzielne gotowanie – w apartamentach znajdują się w pełni wyposażone kuchnie umożliwiające przygotowywanie samodzielnie posiłków. W okolicy liczne sklepy, supermarkety, targ z lokalnymi przysmakami.
- zakup gotowych posiłków „na wynos” np. na targu w Torrevieja.
- korzystanie z bogatej oferty gastronomicznej w odległości kilku minut spacerem od apartamentów– restauracje na plaży, kuchnia hiszpańska, europejska, azjatycka, fast food.
W przypadku gdybyście jednak życzyli sobie Państwo zapewnienie posiłków, istnieje możliwość skorzystania z firmy cateringowej. Prosimy o kontakt.

Bilet lotniczy

Cena nie obejmuje biletu lotniczego.
Sugerujemy zakup lotów linii Ryanair z Krakowa do Alicante. Pod rozkład lotów na tej trasie układamy harmonogram pobytu. Cena przelotu Kraków – Alicante waha się w przedziale 350 – 950 zł  w obie strony w zależności od polityki przewoźnika i terminu zakupu biletu. Chętnie pomożemy w zakupie biletu w najdogodniejszym cenowo okresie.
Istnieje oczywiście możliwość dotarcia na miejsce z dowolnego innego lotniska.

Zapisy

Zapisy przyjmujemy już teraz. Ilość miejsc jest ograniczona. O zapewnieniu miejsca decyduje kolejność dokonania przedpłaty.
W przypadku dokonania zapisu do 10 października 2017 roku oferujemy 400 zł zniżki.
Zapisy przyjmujemy przez formularz, mailowo dawid@bcb-szkolenia.pl lub telefonicznie 503 024 749

Czy mogę zabrać rodzinę?

Istnieje możliwość przyjazdu z osobami, które nie będą uczestniczyć w warsztacie. Istnieje również możliwość uczestniczenia tylko w warsztacie, a zorganizowania sobie pobytu na własną rękę. W obu przypadkach prosimy o kontakt – dawid@bcb-szkolenia.pl lub 503 024 749

Harmonogram wyjazdu

Jeśli chcesz otrzymać pełen harmonogram wyjazdu wraz z programem szkolenia napisz na dawid@bcb-szkolenia.pl

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu: Dawid Bałutowski - dawid@bcb-szkolenia.pl, 503 024 749

Zafunduj sobie coś wyjątkowego!

Wyrusz z nami w podróż do Hiszpanii i w głąb siebie!

 

Opinie o poprzednich edycjach

Każdego roku z warsztatów Świadomość –Cel  - Działanie wyjeżdżają osoby pełne energii i świadomości tego, co zrobić, żeby żyło im się lepiej. Przeczytaj kilka opinii o dwóch ostatnich edycjach:

„ (…) dla mnie najcenniejsze było podczas ww. szkolenia uświadomienie sobie ogromnej siły potencjału wewnętrznego, który odpowiednio wykorzystany daje szanse na lepszą jakość życia w relacjach z innymi i w zgodzie ze sobą. Urzeka mnie też nieustannie ogromna wiedza i kultura osobista prowadzącego, który swoim zachowaniem uwiarygadnia autentyczność przekazu. Polecam szkolenie wszystkim (…)” – Urszula Żyżyńska

„Miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w szkoleniu Dawida, na które trafiłam z polecenia.
Nie spodziewałam się takiego profesjonalizmu i zaangażowania ze strony prowadzącego, a największym zaskoczeniem była dla mnie niesamowicie serdeczna atmosfera panująca w grupie. Dawid dysponuje niebywałymi umiejętnościami i narzędziami, którymi się otwarcie dzieli za co mu bardzo dziękuję. Jego otwartość, niesamowita charyzma, bogata osobowość i przede wszystkim solidny warsztat tworzą jedną całość, którą przekazuje na szkoleniach. Jestem zafascynowana nauką, jaką niesie ze sobą każde szkolenie Dawida. Będę polecać każdemu!”
– Natalia Paja

 „Świadomość – Cel - Działanie to dla mnie PEREŁKA wśród warsztatów, w których uczestniczyłam. Wyjechałam z niego ze zmienionym myśleniem /celem/, że "gremlina" zaczynam oswajać i nie będę już tracić energii na to, by się go pozbyć. Bardzo pomogły mi metody pracy, struktura warsztatów i profesjonalne prowadzenie. Coaching pomógł dotrzeć do przekonań i rozpocząć ich zmianę. Metafory ułatwiły ponazywanie rzeczy /obszarów/ nienazwanych - tego co mnie blokowało. Planowanie i zarządzanie sobą w czasie dały odpowiedź na pytanie JAK tego dokonać? OD CZEGO zacząć? JAK RUSZYĆ z miejsca? Świadomość zasobów wzmocniła motywację i determinowała zmianę. W teczce, z którą wróciłam było wszystko, czego potrzebowałam. Zaczęłam DZIAŁAĆ.
Dziś z perspektywy czasu /po 1,5 roku/, gdy zaglądam do materiałów to widzę ogromną zmianę. I nawet jeśli wszystkie elementy nie dość szczegółowo zaplanowałam /nie wykonałam skrupulatnie wszystkich ćwiczeń/ to i tak praca włożona w zmianę przekonań i nawyków bardzo procentuje i promieniuje na wszystkie obszary mojego życia.
TO WSPANIAŁE UCZUCIE - W KOŃCU ZAWALCZYĆ O SIEBIE :D”
– Monika Kalinowska

Terminy

14-09-2018 - 24-09-2018

Miejsce

Azul Beach, Torrevieja, Costa Blanca, Hiszpania

Cena

4800 zł

Uwaga zniżka first minute!
W przypadku dokonania zapisu do 10 października 2017 roku cena warsztatów to 4400 zł + bilet lotniczy – z Krakowa do Alicante latają tanie linie Ryanair.
W zależności od terminu zakupu biletów ich ceny wahają się między 350 zł a 950 zł w obie strony. Pomożemy w zakupie biletu po najniższych możliwych cenach.

Cena obejmuje:
- udział w 40- godzinnych warsztatach Świadomość – Cel – Działanie
- noclegi w luksusowych apartamentach blisko plaży w pokojach dwuosobowych, możliwość korzystania z basenów, sauny i jacuzzi
- materiały szkoleniowe, zaświadczenia o uczestnictwie - transfer z lotniska
- 3 wycieczki fakultatywne (centrum Torrevieja, Laguna Rosa, targ)
- opiekę rezydenta na miejscu
- ubezpieczenie kosztów leczenia i NNW

Nocleg

Azul Beach, Torrevieja, Av. Del Agua

Warsztaty będą odbywały się w tym samym miejscu, w którym będą zakwaterowani uczestnicy, w miejscowości Torrevieja, na zamkniętym osiedlu Azul Beach. To najpiękniejsze miejsce jakie znaleźliśmy na wybrzeży Costa Blanca. Osiedle jest kameralne i puste, ponieważ składa się z wakacyjnych apartamentów, z których tylko 6 jest wynajmowanych. We wrześniu przebywa tam zaledwie garstka osób.
Uczestnicy będą zakwaterowani w dwuosobowych pokojach, w luksusowych, klimatyzowanych apartamentach, wyposażonych w kuchnię, łazienkę, salon, przestronny taras. Uczestnicy przez cały pobyt mogą korzystać z części wspólnej, która obejmuje ogród, dwa duże baseny, brodzik, jacuzzi, saunę, mały plac zabaw dla dzieci. Zaledwie 200 metrów od osiedla znajduje się długa, piaszczysta plaża La Mata, uznana przez portal TripAdvisor za najładniejszą plażę w Torrevieja. Liczne bary, restauracje i kawiarnie, możliwość uprawiania sportów wodnych, wynajęcia rowerków itp.
W okolicy osiedla znajdują się też liczne restauracje, sklepy i dwa duże supermarkety (Mercadona i Dialprix).

Zapisy i informacje organizacyjne

Zapisy przyjmujemy już teraz.
Ilość miejsc jest ograniczona. O zapewnieniu miejsca decyduje kolejność dokonania przedpłaty.

W przypadku dokonania zapisu do 10 października 2017 roku oferujemy 400 zł zniżki. Zapisy przyjmujemy mailowo dawid@bcb-szkolenia.pl lub 503 024 749